KONST / Litografier / Färglitografi 11525557
nr 1152 5557
Endre Sziraki
(1944-2017), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 14/40, bladets mått: 77x60
Endre Sziraki, svensk bildkonstnär född 1944, död 2017.
Utrop:
500 kr
måndag 11 december 2017
kl 19:28:54